round image on layout top

Aşık Erkek Nasıl Anlaşılır

06 Ağustos 2012 by sera divider image
Aşık Erkek Nasıl Anlaşılır

Aşık olduğunuz erkeğin size aşık olup olmadığından emin olmak mı istiyorsunuz buyurun o zaman bunu nasıl anlayacağınıza dair bilgiler:

Erkekler iltifat ederler

Erkekler her ne kadar önemli olan iç güzellik dese bile mutlaka dış güzelliğe de önem veririler. Bir erkeğin size aşık olduğunu da sizi baştan aşağıya süzmesi ile anlayabilirsiniz. Bütün ayrıntılarınıza dikkat edip “saçlarını beğeniyorum”, “sana bu renk yakışıyor” vb. gibi birçok iltifatla karşılaşırsınız. Yani her ne kadar dış güzelliğe dikkat etmiyoruz deselerde erkekler bakımlı kadınlardan hoşlanırlar.

Sizi Dinlerler

Bir erkek size karşı bir şeyler hissediyorsa sizi dikkatlice dinler. Çünkü ses tonunuzu, diksiyonunuzu ve sözlerinizle onu nasıl etkileyeceğinizi merak ederler. Sizinle konuşmaya ve hakkınızda bir şeyler öğrenmeye çalışırlar. Böyle durumlarda ise ortak konuşabileceğiniz konuları yakalarsanız büyük kolaylık sağlarsınız.

Zeki kızlar ve kendilerini güldüren kızlara karşı erkeklerin bir zaafı vardır. Eğer güldürmek istiyorsanız çocukluğunuzda komik olan birkaç anınızı paylaşabilirsiniz. Tane tane konuşmak ve ses tonu konuşma da etkili olabilmeniz için çok önemlidir.

Fedakâr olur

Bir erkek size karşı bir şeyler hissediyorsa sizi içgüdüsel olarak korumaya çalışır. Rahatsız olduğunuzu düşünürse hemen her fedakarlığı yapabilecek bir durumda olur. Size sorular sorarak ihtiyaçlarınızı anlamaya çalışır. Kısacası sizi çevrenizdeki birçok kişiden daha fazla önemser.

Zaman ayırmanızı ister

Bir erkek size karşı bir şeyler hissediyorsa mutla sizden ona zaman ayırmanızı bekler. İlgilenilmeyi, birlikte vakit geçirmeyi beklerler. Eğer meşgulseniz kıskançlık kokan sözler ile hayatınıza dahil olmaya çalışırlar.

 

Her halinizle güzel bulur

İşte en önemli nokta budur. İster pırıl pırıl olun ister dökülüyor olun aşık erkek sizi güzel bulur. Bunu denemek istiyorsanız buluşmanızda çok fazla kendinize dikkat etmeyin makyaj yapmayın. Eğer buna rağmen iltifat alıyorsanız bu erkek size karşı çok fazla şey hissediyor demektir.

Öncelik sizsinizdir

Bir erkek seviyorsa sevgilisine mutlaka öncelik tanır. Onun için ailesinden ya da arkadaşlarından önde geliyorsanız ya da önce sizin iyi olmanızı, mutlu olmanızı önemsiyorsa bu erkek aşık bir erkektir.

Arzular

Seven erkek sizinle vakit geçirdikten ve özel pek çok şey paylaştıktan sonraki aşamada sizi yatakta da tanımak ister. Yalnız bir erkek direkt olarak bunu düşünüyorsa bu durum tehlikelidir. Evet seven erkeğin sevdiğine karşı arzuları olur ancak sizi incitmekten de korktuğu için ölçülü davranmaya çalışır.

 

İlginizi Çekenler:

  • aşık erkek nasıl anlaşılır
  • seven erkek nasıl anlaşılır
  • asik insan nasil anlasilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İsminiz*

Eposta*

Web adresiniz(varsa)

Yorumunuz


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>bottom round image

footer blue big nice

footertop right
© 2010 Akilhocam.com | Moda ve Güzellik Danışmanınız.