round image on layout top

Erkekler Nasıl Giyinmeli?

18 Haziran 2012 by Aybik divider image
Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Yazlık erkek giyim stilleri 2 194x300 Erkekler Nasıl Giyinmeli?Genellikle erkeklerin giysilerini kadınlar seçerler. Bir stili olan erkek, rahatça tercih yapabilir ve kadınlara göre daha kolay alışveriş yapabilir. Gündelik bir kıyafeti ile davete ya da düğüne katılacağı kıyafeti seçmekte zorlanan erkekler genellikle zorluk çekerler.

Takım elbise ile katılabileceğiniz davetler erkelerin daha kolay tercih yapmalarını sağlar. Bu da genel olarak siyah takım elbise seçmelerine neden olur. Erkelerin geneli bu formata girmek istemezler ve bu tarz ciddi davetlerde genellikle, gri ya da kahve tonlarını seçerler. Gri ya da kahve tonları iyi seçilmelidir ve konbinlenmelidir. Yazın daha açık renkler kışın ise daha koyu renkler tercih edilir.

Aksesuarlar düzgün seçilmeli ve genellikle iç açıcı renkler olmalıdır. Hafif renkli tonları da kullanabilirsiniz. Çizgililer alternatifleriniz arasında yer almalıdır. Erkekler genellikle kareli desenleri pek tercih etmezler. Az da olsa özellikle aksesuarlarda kullanılabilir.

Alışverişe giderken bile biraz olsun özen göstermeli ve rahat spor kıyafetler tercih edilmelidir. Genellikle spor giysileri tercih eden erkekler rahat tavırları ile dikkat çekerler ve herhangi bir yerde kendilerini sıkan dar ve rahatsız giysilerden hoşlanmazlar.

Genellikle yaz aylarında daha ince kumaşlı pantolonlar ve şortlar hatta capriler tercih edilmelidir. Eşofman giymeyi tercih edenler yine ince ve serin tutan kumaşları kullanmalıdırlar. Kanvas, keten ve jean pantolonlar seçilebilir. Bu da gittiğiniz yere göre önem kazanır. Keten kumaşların çok kolay kırıştığını unutmamak gerekir. Zor ütülenen bu kumaşlar genellikle yalnız yaşayan ve ütüyü sevmeyen erkeklerin tercihi değildir.

Şimdi sıra geldi spor ayakkabılara. Spor ayakkabılar artık kendilerini de aştıkları için her renkte hatta desende spor ayakkabı bulabilirsiniz. Giysileriniz ile kolayca kombinleyebilir, sporken de şık olabilirsiniz.

 

İlginizi Çekenler:

  • düğünde nasıl giyinmeli erkek
  • düğünde erkek nasıl giyinmeli
  • yazın erkekler düğünde nasıl giyinmeli

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İsminiz*

Eposta*

Web adresiniz(varsa)

Yorumunuz


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>bottom round image

footer blue big nice

footertop right
© 2010 Akilhocam.com | Moda ve Güzellik Danışmanınız.