round image on layout top

Jetpeel Uygulaması Nedir

19 Nisan 2012 by sera divider image
Jetpeel Uygulaması Nedir

Jetpeel, handpeace başlıklı mekanik cilt soyma uygulamasıdır. Bu uygulama hızlı, ağrısız ve doğal bir yöntemdir. Özel başlığı ile su, oksijen, minareler, solüsyonlar ve vitaminleri cildin epidermis tabakasına geçirir ve bu uygulamadan hemen sonra etkilerini göstermeye başlar. Bu uygulama yumuşak, nemli, pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm kazanmanızı sağlar. Cilt üzerinde oluşmuş sorunları soyarak tedavi eden yöntem cilt altına geçen vitaminlerle cildinizi onarır ve tazeler.

Jetpeel tekniği ile akne, sivilce ve yara izleri, kırışıklıklar, güneş lekeleri ve ilerleyen yaşa bağlı koyu renkli lekeler önemli oranda kaybolur. Detoks, lifting, komedan ve anti aging işlemlerinde jetpeel tekniği oldukça faydalıdır.

Uygulama Alanları

En başta yüz ve boyun bölgesi olmak üzere vücudun her bölgesinde jetpeel uygulanabiliyor. Gençleşme konusunda oldukça başarılı bir teknik olan Jetpeel yöntemi sanırım bu yıl çok fazla tercih edilecek.

Uygulama Nasıl Yapılıyor

Basınçlı hava ile serum fizyolojisi, handpiece başlıklarıyla mekanik olarak peeling uygulanır. Özel karışım içerik ve Injet teknolojisinin bir araya gelmesiyle uygulanan bu yöntem cilt katmanlarına kolayca ulaşır. Masaj uygulamasını da gerçekleştiren teknik cilt için büyük önem taşıyor. Bunun nedeni masajla birlikte cilt vitaminleri ( Vitamin B5, Vitamin a, Vitamin E, Hiyalüronik asit) derinlemesine emer ve cildi canlandırır.

Cilt yüzeyinde oluşan can sıkıcı izlerin ve lekelerin yok olmasında Jetpeel yöntemi, çok faydalıdır. Çok tercih edilen bu uygulama can yakmadan ve kısa zamanda çözüm suna Jetpeel yöntemi, üstelik etkisini uzun zaman gösterir. Yaşlılık karşıtı uygulamalar arasında jetpeel yöntemi gün geçtikçe adını daha fazla duyurmaya başladı ve anlaşılan bundan sonra da adından daha fazla söz ettirmeye devam edecek.

 

İlginizi Çekenler:

  • jetpeel zararları
  • jetpeel faydaları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İsminiz*

Eposta*

Web adresiniz(varsa)

Yorumunuz


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>bottom round image

footer blue big nice

footertop right
© 2010 Akilhocam.com | Moda ve Güzellik Danışmanınız.