round image on layout top

Sürgülü Cam Kapı Modelleri

12 Temmuz 2012 by sera divider image
Sürgülü Cam Kapı Modelleri

Dekorasyon deyince akarsular duruyor valla. Birçok kadın gibi yeni ne var ne yok dekorasyonlarda incelemeyi seviyorum. Tabi bir evi sürekli yenilemek mümkün olmadığından dolayı incelemek ile yetiniyoruz. Ancak evinde dekorasyon çalışması yapanlar ya da yapacak olanlar varsa sürgülü cam kapıların oldukça moda olduğunu söyleyelim.

Özellikle mutfak kapıları için çok fazla tercih edilen sürgülü cam kapılar evinize farklı bir hava veriyor. Salonunuz ile mutfağınız iç içe ise ayırmanız için oldukça modern bir yöntem olan sürgülü cam kapı modellerinden birini seçebilirsiniz. Hem şık hem de modern bir görünüme kavuşacak olan eviniz aynı zamanda kulanım nedeni ile normal kapıların işgal ettiği alandan da kurtulmuş olacak. Yani eviniz daha ferah ve daha hoş gözükecek.

Sürgülü Cam Kapı Modellerinde Seçenek Çok

Sürgülü cam kapı modellerinde son zamanlarda sık kullanılan kayan kapılar üzerinde ayna da olması. Oldukça hoş bir görünüme sahip olan bu model yatak odası için muhteşem bir tercih. Bir başka tercih edilen sürgülü cam kapı modeli ise açık renk üzerine desenlerle süslenmiş zarif kapı modeli. Bu da salonunuz için kullanabileceğiniz çok şık bir modeldir. Sürgülü cam kapı modellerinde çeşit oldukça bol. Önemli olan sizin hangisini beğendiğiniz.

Hem dekorasyonunuza uyacak hem de sizi yansıtacak olan sürgülü cam kapı modelleri istediğinize cevap verecek şekilde olmalıdır. Görünüş olarak dekoratif olan bu cam kapılar aynı zamanda ahşap malzemeden de yapılabiliyorlar. Bu modelleri de banyonuzda, kapalı balkonunuzda kullanabilirsiniz. işte dekoratif sürgülü cam kapı modelleri seçenekleriniz…

İlginizi Çekenler:

  • srgl kap modelleri
  • sürgülü cam kapı modelleri
  • kap cam modelleri
  • sürgülü mutfak kapısı
  • sürgülü mutfak kapıları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İsminiz*

Eposta*

Web adresiniz(varsa)

Yorumunuz


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>bottom round image

footer blue big nice

footertop right
© 2010 Akilhocam.com | Moda ve Güzellik Danışmanınız.