round image on layout top

Tuba Büyüküstün ve Çocukları

12 Haziran 2012 by Aybik divider image
Tuba Büyüküstün ve Çocukları

Bebeklerle Plajda

Sürpriz bir şekilde hamile kalan ünlü oyuncunun bebekleri plajda. Henüz çok minik olmalarına rağmen denize annesinin ve babasının kucağında giren minik bebeklerin keyfi gayet yerindeydi.

Ünlü çift her sene olduğu gibi bu senede tatil için Bodrum’u tercih etmişilerdi. Tuba Büyüküstün doğum kilolarından kurtulmuş hali ile adeta kendine hayran bırakmaya devam ediyordu. Fakat eşi Onur Saylak için aynı şeyi söyleyemiyoruz. Sanki doğum yapan Saylak’mış gibi oldukça kilo almıştı.

Daha tatillerinin ilk gününde görüntülendiler ama buna pek aldırış etmediler. Çift Gölköy’de bulunan Kaktüs Otel’in beach’inden bebekleri ile birlikte denize girdi Henüz altı aylık olmuş olan bebeklerini ise denizle tanıştırdılar. Bebeklerden biri sarışın biri kumral gibi görünüyor. Umarız daha yakından tanıma fırsatını yakalarız önümüzdelki günlerde.

Çok fazla denizde kalmayan çift beş dakika kadar denizde kaldıktan sonra bebeklerini havluya sardılar ve dinlenmek için kenara çekildiler. Toprak ve Maya bebeklerinin adı. Çok güzel görünen bu bebekler henüz beş dakika olmasına rağmen denizde oldukça yorulmuşlardır. Bununla birlikte anne ve abaları ile tatilde olan bebekler sanıyoruz ki oldukça keyifli olacaklar.

Yurtdışında evlenen çift, şu ana tatildeler ama yeni projelerde yer alacaklar mı bilinmiyor. Özellikle iki sanatçının da oyuncu olması ve Eylülde yeni dönemin başlıyor olması merak uyandırıyor? Akıllara yeni dizilerde oynayacaklar mı sorusunu getiriyor? Bilinmez amam Tuba Büyüküstün’ün bebekleri ile zaman geçireceği belli gibi görünüyor

 

İlginizi Çekenler:

  • tuba büyüküstün cocukları
  • tuba buyukustun ve cocuklari

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İsminiz*

Eposta*

Web adresiniz(varsa)

Yorumunuz


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>bottom round image

footer blue big nice

footertop right
© 2010 Akilhocam.com | Moda ve Güzellik Danışmanınız.