round image on layout top

Yeni Sezonda Yeni Filmler

06 Kasım 2012 by Aybik divider image
Yeni Sezonda Yeni Filmler

Yeni sezonda yeni filmler fragmanları yayınlandıktan sonra sezona giriş yaptı. Oldukça bahsedilen Türk filmi olan Evim Sensin ise, fazlaca izleneceğe benziyor. Özcan Deniz’in geçen cuma gösterime giren ikinci filmi “Evim Sensin”, oldukça sevilmiş. Dikkat çeken nokta ise şu bir bölümü İstanbul’da çekilen James Bond serisinin son filmi “Skyfall”u açık ara fark atmış. Buda bizim yapımlarımızın da ne kadar ilgi çekici olabileceği ya da bizim yapımlarımızla ne kadar destek olabileceğimizle ilgili olabilir.

Şimdi bakalım rakamlar bizlere neler söylüyor. Deniz’in eski sevgilisi Fahriye Evcen ile başrolünü paylaştığı Evim Sesin ilk üç gününde 247 bin 565 kişi tarafından izlenmiş ve 2 milyon 511 bin 845 TL toplam hasılata ulaşmış. Bu rakamlar sinema dünyasına göre oldukça iyi rakamlar. Hazır sinem dönemi de başlamışken izlenebilecek filmler arasında aklınızda bulunsun.

On dakikalık bölümü Türkiye’de geçen “Skyfall” ise ilk üç gününde 155 bin 821 gişe ve bir milyon 883 bin 280 TL hasılat elde etmiş.

Farklı bir yorum ise deniz Akkaya’dan geldi. Bakın Deniz Akkaya bu filmler için ne demiş; bir kısmı Türkiye’de çekilen son Bond filmi Skyfall’u kesinlikle izlemeyeceğini söylemiş “Özcan Deniz’in filmine zevkle gideceğim ama asla güzel ülkemi kötü gösteren Bond’a benden bilet çıkmayacak, tepkiliyim. Güzel ülkemi, güzel İstanbul’umuzu yine ayaklar altına alan bir film yorumunu yaptı.

 

İlginizi Çekenler:

  • yeni sezon filmler
  • evim sensin nerede çekildi
  • evim sensin filmi nerede cekildi

Etiketler:


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İsminiz*

Eposta*

Web adresiniz(varsa)

Yorumunuz


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>bottom round image

footer blue big nice

footertop right
© 2010 Akilhocam.com | Moda ve Güzellik Danışmanınız.